Koncentrat Flawonoidów z błonnikiem

flawonoidy i błonnik

Właściwa dieta jest ważna w każdym wieku. Powinni dbać o nią szczególnie ci, którzy we wcześniejszych okresach życia nie odżywiali się odpowiednio i byli ofiarami złych nawyków i ograniczonych możliwości. To właśnie im w szczególności polecamy nasz produkt – Koncentrat Flawonoidów z błonnikiem, który dzięki idealnie dobranym składnikom pomaga urozmaicić naszą dietę. Ciało człowieka, zarówno młodego jak i starszego, narażone jest na wiele doświadczeń. Ważne, abyśmy właściwie odczytywali wysyłane przez nasz organizm sygnały i robili wszystko, żeby jak najdłużej cieszyć się doskonałym zdrowiem i chronić przed szkodliwymi wpływami z zewnątrz.

Koncentraty Flawonoidów
Kluczową rolę w budowaniu bariery ochronnej może odgrywać właśnie Koncentrat Flawonoidów z błonnikiem. W procesie produkcji zachowane zostały, tak jak i w innych koncentratach, wszystkie cenne składniki pochodzące z owoców. Dzięki specjalnym technologiom stosowanym w fabryce producenta, produkty nie zawierają środków konserwujących!

Koncentrat Flawonoidów z błonnikiem dzięki świadomie użytym składnikom – niezastąpionym, najsmaczniejszym owocom – daje nam prawdziwą rozkosz smaku. Postać żelu sprawia, że w trakcie spożywania każdy odczuwa bliskość natury.

 

Dla kogo jest polecany koncentrat

 •  Tym, którzy uważają że ich organizm potrzebuje większej ochrony.
 • Tym, którzy pragną nowego, zupełnie innego od dotychczasowych, naturalnego i godnego zaufania suplementu diety.
 •  Tym, którzy w jednym produkcie chcieliby otrzymać barwniki roślinne z różnych owoców.
 •  Tym, dla których ważna jest urozmaicona dieta.

 

Spożywanie

Koncentrat Flawonoidów z błonnikiem oprócz jedynej w swoim rodzaju kompozycji składników jest także bardzo smacznym produktem; spożywanie go jest prawdziwą ucztą dla podniebienia dzięki najsmaczniejszym owocom jakie zostały użyte do jego produkcji. Postać żelu nie tylko pomaga w lepszym wchłonięciu suplementu ale także przywołuje wspomnienie smaku babcinych konfitur.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: raz lub dwa razy dziennie płaską łyżeczką dozującą, znajdującą się w opakowaniu.

Informacje o wartościach odżywczych oraz składnikach  umieszczone są na opakowaniu.

Spożywanie produktu zalecamy osobom dorosłym.

 

Składniki koncentratu flawonoidów

Flavonoidy Protect

 • Żurawina (Vaccinium macrocarpon)
 • Czarna porzeczka (Ribes nigrum)
 • Dynia (Cucurbita maxima)
 • Pestki winogron (Vitis vinifera)
 • Aronia (Aronia melanocarpa)
 • Owoc dzikiej róży (Rosa canina)
 • Wiśnia (Prunus cerasus)
 • Czarny bez (Sambucus nigra)

Koncentrat flawonoidów zawiera składniki, z których każdy charakteryzuje się dużą zawartością związków polifenolowych. Zostały one celowo wybrane, aby dostarczyć organizmowi jak największą ilość witamin, naturalnych barwników roślinnych i składników mineralnych.

Nie zawiera konserwantów!

 

Zamawianie Koncentratów flawonoidów
Zainteresowanych zakupem koncentratów z bioflawonoidów prosimy o kontakt