Wzmocniony koncentrat z flawonoidów

Suplement odżywczy o wysokiej zawartości antyutleniaczy, zawierający barwniki roślinne, wzbogacony o owoce granatu i aceroli.
Wzmocniony koncentrat z flawonoidów jest to produkt ekskluzywny, który został stworzony specjalnie dla tych osób dorosłych, dla których jakość życia i troska o zdrowie jest sprawą priorytetową.

Antyutleniacze

Dostarczenie antyutleniaczy dla organizmu jest szalenie ważne, podobnie jak dostarczenie środków odżywczych w odpowiedniej ilości i jakości. W przypadku zwiększonego poziomu stresu oksydacyjnego i zbytnim przeciążeniu wolnymi rodnikami zaleca się bezwzględne stosowanie suplementów odżywczych zawierających antyutleniacze.

Czynniki szkodliwe dla organizmu

Nieodpowiednie odżywianie, zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie, stresy dnia codziennego, zbytnia obecność w pożywieniu różnego rodzaju dodatków spożywczych (środki spulchniające, emulgatory, barwniki, polepszacze smaku), których zespołową konsekwencją jest niekiedy szkodliwy reaktywny rozwój wolnych rodników w naszym organizmie.
Sytuację pogarsza również palenie tytoniu, zbyt duże spożycie alkoholu, nieuzasadnione zażywanie leków, zanieczyszczenie powietrza, wody i ziemi, a także niszczący styl życia stały stres i przymus do osiągnięcia wyników w pracy.

Efekty niezdrowego trybu życia

Uszkodzenia komórek, tkanek i poszczególnych narządów spowodowane przez wolne rodniki mogą być przyczyna wielu groźnych chorób. Dotykają układu krążenia, układu trawiennego, oczu, nerek, systemu nerwowego, mają swój udział w powstawaniu nowotworów, ponoszą odpowiedzialność za procesy starzenia się.

 

Naturalna profilaktyka zdrowia!

Koncentraty FlawonoidówIdąc za zasadą „jeden antyutleniacz nie jest antyutleniaczem” coraz większe znaczenie przypisuje się takim roślinom jak: burak, rokitnik, czarna jagoda, czarna porzeczka, granat, ciemne winogrona, itp., które z punktu wiedzenia działania antyutleniającego są ważnymi składnikami związków polifenolowych, flawonoidów, antocyjanianów.

Wraz z kompleksowym, wyjątkowo dobrze dobranym suplementem odżywczym o wysokiej jakości możemy podać sobie odpowiednie antyutleniacze, witaminy, minerały, naturalne barwniki.Koncentraty flawonoidów nie zawierją konserwantów!

Komu proponujemy Koncentrat flawonoidów z kwasem ellagowym?

Zażywanie Wzmocnionego koncentratu z flawonoidów zaleca się :

  • dla ludzi cierpiących na różne zapalenia
  • przy chorobach nowotworowych
  • sportowcom, którzy w trakcie intensywnych treningów są szczególnie podatni na stres oksydacyjny.

Zażywanie antyutleniaczy przez treningami i zawodami nie tylko prowadzi do lepszych wyników, ale chroni organizm przed atakiem wolnych rodników na organizm przeciążony dużym, fizycznym wysiłkiem.

Zaleca się tym wszystkim biznesmenom i menedżerom, dla których nie jest obce nieregularne odżywianie, a czas pracy wynosi 12-16 godzin dziennie i jest związany ze stałym stresem, koniecznym do osiągnięcia wyników. Zaleca się również tym wszystkim, którzy szczególną uwagę poświęcają swemu zdrowiu i stanowi swemu organizmowi.

Spożycie

Jest to taki cud, który jest równocześnie i zdrowy i smaczny. Mimo tego, że zapewnia organizmowi niezbędną ilość przeciwutleniaczy to jego codzienne spożywanie dzięki naturalnemu zapachowi i aromatowi owoców jest prawdziwą przyjemnością. Zaleca się spożywać dwóch łyżeczek dziennie przed posiłkami, jeżeli to możliwe.

Zamawianie Koncentratów flawonoidów
Zainteresowanych zakupem koncentratów z bioflawonoidów prosimy o kontakt


Linki do artykułów na temat bioflawonidów:
Składniki koncentratów dla dorosłych i dla dzieci
Artykuły na temat antyoksydantów i bioflawonidów

<BR= „clear all”>