Koncentrat bioflawonoidów z warzyw i owoców Plus

Najnowszy koncentrat bioflawonoidów z warzyw pozwala na kompleksowe wykorzystanie pozytywnego wpływu poszczególnych warzyw na fizjologię człowieka i może się przyczynić do wzbogacenia naszego jadłospiu w witaminy, minerały i antyoksydanty. Liczne badania naukowe potwierdzają, że regularne spożywanie warzyw pomaga w zachowaniu zdrowia.

Dlaczego potrzebujemy flawonoidów?

Organizm współczesnego człowieka narażony jest na szkodliwe działanie wielu czynników, z którym sam nie może sobie poradzić. Dlatego rola, jaką odgrywają suplementy diety w żywieniu człowieka, rośnie z dnia na dzień. Suplementy diety to preparaty, za pomocą których możemy zapobiec ewentualnym negatywnym skutkom nieodpowiedniego odżywiania.

Koncentrat flawonoidów składa się wyłącznie z naturalnych surowców. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ nasz organizm rozpoznaje naturalne składniki, dzięki czemu ich działanie jest pewniejsze i – co najważniejsze – nie ma żadnych skutków ubocznych. Dzięki specjalnej technologii, która nie niszczy ani witamin, ani substancji czynnych, Koncentrat flawonoidów może być produkowany bez konserwantów.

Koncentraty FlawonoidówDzięki konsystencji żelu udało się nam zrewolucjonizować spożycie warzyw. Koncentrat flawonoidów szybko i w prosty sposób dostarcza naszemu organizmowi aktywnych czynników jarzyn.
Każdy składnik preparatu jest wartościowy sam w sobie, wszak każdy z osobna bogaty jest w różne witaminy, przeciwutleniacze, minerały i mikroelementy. Do produkcji tego koncentratu z bioflawonoidów użyte są wyłącznie dojrzałe warzywa, pochodzące z najbardziej „czystych” ekologicznie plantacji. Tym samym gwarantujemy znakomitą jakość produktu.

Koncentrat flawonoidów powstał w wyniku analiz naukowych, jego składniki są bogate w pożyteczne dla człowieka składniki. Nie zawiera konserwantów!

W skład Koncentratu flawonoidów wchodzą:

 • BROKUŁY
 • SZPINAK
 • ZIELONE PĘDY PSZENICY
 • MARCHEW
 • SELER
 • KORZEŃ PIETRUSZKI
 • CZOSNEK
 • ZIELONA HERBATA
 • ROKITNIK POSPOLITY
 • GRAPEFRUIT

 

Więcej na temat składników – kliknij tutaj!

 

Sposób spożywania koncentratu z warzyw i owoców

Koncentrat flawonoidów to prawdziwa nowość na rynku suplementów. Nie dość, że zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na warzywa, ale też doskonale harmonizuje z dietą świadomego konsumenta.

Najnowszy produkt z rodziny koncentratów flawonoidów składa się głównie z warzyw. Stwarza to możliwość zaspokojenia tymi produktami już nie tylko części dziennego zapotrzebowania na owoce, ale i na warzywa.

Spożywanie Koncentratu flawonoidów polecamy każdemu:
  1. kto nie jest w stanie zapewnić sobie niezbędnej ilości warzyw podczas codziennych posiłków,
  2. dla kogo jest ważne, żeby dostarczać swemu organizmowi witaminy i składniki mineralne z czystego źródła,
  3. kto jest świadomym konsumentem,
  4. kto chciałby spożywać warzywa w takiej nowatorskiej formie, jak nigdy dotąd.

 

Zamawianie Koncentratów flawonoidów
Zainteresowanych zakupem koncentratów z bioflawonoidów prosimy o kontakt