Bioflawonoidy – doskonała profilaktyka!

Lepiej zapobiegać, niż leczyć! Leczyć chorobę, to jak drążyć studnię dopiero wtedy, kiedy chcemy ugasić pragnienie

Przysłowie chińskie

Przyswojenie kilku prostych działań profilaktycznych jest znacznie prostsze i o wiele skuteczniejsze niż próby naprawienia już dokonanych, często nieodwracalnych szkód.

Najwyższy czas pomyśleć więc o profilakytce!

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to zapobieganie stanom chorobowym zanim się one pojawią. Jest to każda forma ochrony naturalnego zdrowia, utrzymania dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.

Profilaktykę zdrowotną powinny stosować szczególnie osoby narażone na kontakt z zanieczyszczonym środowiskiem, niepełnowartościową żywnością czy genetycznie narażone na choroby.

Zdrowa i racjonalna dieta, bogata w owoce, warzywa, nabiał i ryby, odpowiednia dawka aktywności fizycznej oraz wypijanie codziennie 2L czystej wody – to właściwie cała tajemnica optymalnej profilaktyki zdrowotnej…

Choć brzmi to dość banalnie, dla większości z nas okazuje się nieosiągalne!

Jak chronić zdrowie?

Tempo życia sprawia, że nie mamy czasu na komponowanie posiłków, jemy w pośpiechu, często za mało i cokolwiek. Do tego dochodzi stres, nadmiar kawy i używek, papierosy, niekorzystne warunki atmosferyczne… jak więc mamy chronić nasze zdrowie? Dla większości z nas, jedynym wyjściem pozostaje suplementacja diety.


Każdego dnia potrzebujemy około 1-2 gramów flawonoidów co w uproszczeniu oznaczało by spożycie minimum 1,5 kg świeżych owoców i 2,1 kg świeżych warzyw z czystych ekologicznie upraw !!!

Wyniki badań klinicznych i biochemicznych jednoznacznie uzasadniają potrzebę włączenia do codziennego menu naturalnych przeciwutleniaczy, w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia i zapobiegania chorobom nowotworowym, miażdżycy, chorobie wieńcowej, zwyrodnieniu stawów, zaćmie i wielu innym chorobom cywilizacyjnym.

Stosowanie flawonodiów

Wiemy już czym są flawonoidy i jak dobroczynny wpływ mają na utrzymanie zdrowia. Czas zacząć stosować flawonoidy w codziennej diecie!

By jednak dostarczane z zewnątrz przeciwutleniacze działały skutecznie, potrzebne jest im dodatkowe wsparcie w postaci minerałów takich jak selen, cynk, żelazo, mangan, miedź. Dlatego nie jest obojętne jaki suplement odżywczy wybierzemy. W zapobieganiu chorób mogą być skuteczne tylko suplementy bogate w fitoodżywki i naturalne przeciwutleniacze, w odpowiednio dobranych proporcjach.

Jakie suplementy stosować? – Koncentraty z flawonoidów!

Koncentraty FlawonoidówProponujemy uzupełniania diety koncentratami z flawonoidów, które stosowane regularnie, zapewniają najlepsza profilaktykę zdrowia dostępną na rynku. Koncentraty są w formie gęstego żelu, pakowane w szklanych słoiczkach.

Koncentraty, które polecamy:

  • Zawierają wyłącznie naturalne substancje.
  • Nie zawierają konserwantów.
  • Nie są poddawane obróbce termicznej.

W słoiczkach zaklętych jest aż kilkadziesiąt kilogramów najcenniejszych owoców i warzyw z najczystszych ekologicznie terenów.

Skład koncentratów flawonoidów – czytaj więcej!