Koncentraty flawonoidów dla dorosłych

Koncentrat barwnikowy – suplement odżywczy zawierający naturalne przeciwutleniacze. Koncentraty sprzedawane są w formie gęstego żelu, pakowane w szklanych słoiczkach.

Na czym polega wyjątkowość Koncentratu flawonoidów dla dorosłych?

Koncentraty FlawonoidówKoncentrat flawonoidów jest preparatem unikalnym – a to dzięki specjalnej technologii produkcji, która powoduje to, że składniki są obecne w nim nie tylko w postaci wyciągów, ale znajdują się tam wszystkie substancje czynne z użytych owoców.

Dzięki niezwykłej metodzie wytwarzania produkt nie zawiera konserwantów, w przeciwieństwie do większości koncentratów barwnikowych występujących na rynku.

Dlaczego potrzebujemy Koncentrat flawonoidów dla dorosłych?

Tryb życia człowieka XXI wieku, codzienny stres, zanieczyszczone środowisko, nadmierne przyjmowanie leków, palenie tytoniu, brak substancji odżywczych w najczęściej spożywanych produktach żywnościowych poważnie obciążają nasz organizm. Do zwalczania skutków organizm potrzebuje pomocy.

W dzisiejszych czasach substancje roślinne o działaniu przeciwutleniającym, takie jak flawonoidy i inne związki polifenolowe, stały się przedmiotem badań naukowych jako składniki żywnościowe, które pełnią ogromną rolę w zapobieganiu chorobom i w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Karotenoidy wykazują wielostronne działanie biologicznie w naszym organizmie, a ich korzystne działanie może być ważne w zapobieganiu wielu schorzeń. Flawonoidy – jako przeciwutleniacze naturalnego pochodzenia – chronią organizm przed uszkodzeniami oksydacyjnymi komórek i wpływami substancji rakotwórczych, wzmacniają pracę układu immunologicznego, obniżają ryzyko zawału serca, wywierają korzystne oddziaływanie biologiczne. Te składniki dobrze wpływają na serce i układ krążenia oraz zapobiegają chorobom nowotworowym.

Składniki Koncentratu flawonoidów dla dorosłych

Koncentraty z soków:

 • czarna jagoda,
 • czarna porzeczka,
 • czarny bez,
 • czerwone winogrona,
 • burak;
 • fruktoza,
 • witamina C,
 • zmielony miąższ, nasiona i łupiny rokitnika,
 • korzeń żeń-szenia,
 • pektyna z jabłek,
 • witamina E

 

Wybierając owoce do produkcji, dbaliśmy o to, aby miały one jak najwięcej substancji czynnych i pochodziły z jak najczystszych regionów.

Ciemne owoce (bordowe, czarne) wykorzystane do naszego produktu to owoce o wysokiej zawartości barwników, od dawna znane medycynie ludowej jako owoce lecznicze. Dawną wiedzę łączymy ze specjalną technologią, która nie tylko dodaje pozytywne właściwości biologiczne owocom, ale dzięki wspaniałej synergii potęguje je.

Trudno wymienić wszystkie zalety preparatu o znakomitym smaku, wytworzonego przy użyciu specjalnej, delikatnej metody. Koncentrat flawonoidów zawiera znaczną ilość substancji roślinnych o wyjątkowej jakości, z których szczególnie ważne są barwniki roślinne (polifenole, flawonoidy, antocyjaniany, proantocyjanidyny, karotenoidy) oraz inne substancje ważne biologicznie.

Przeciwutleniacze zawarte w naszym produkcie cechuje właściwość wiązania wolnych rodników. Przyczyniają się one do zahamowania szkodliwych procesów utleniania w naszym organizmie, czyli np. do powstrzymywania procesu starzenia, oraz wspomagają regenerację witamin przeciwutleniających (np. witaminy C i E).

Składniki Koncentratu flawonoidów są szczególnie wartościowe. Preparat zawiera kilka razy więcej pierwiastków i związków niż normalne owoce. „Dzikie owoce” zawierają zaskakująco dużo przeciwutleniaczy (przede wszystkim witaminę C i różne barwniki), które wzmacniają działanie układu immunologicznego organizmu. Widoczne jest adaptogenne działanie żeń-szenia – jego substancje czynne wykazują swoje działanie w tym miejscu i w takiej mierze, gdzie i na ile organizm tego potrzebuje.

Koncentrat flawonoidów z owoców i warzyw polecamy każdemu,

– dla kogo zdrowie własne i rodziny jest szczególnie ważne,

– kto chce uzupełnić dotychczas stosowaną dietę,

– kto nie jest pewien, czy jego posiłki zawierają maksymalnie dopuszczalną ilość niezbędnych substancji odżywczych,

– kto żyje w stresie, pali, używa alkohol, stosuje ostre diety, przez dłuższy czas zażywa antybiotyki,

– kto prowadzi tryb życia wymagający wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego (sportowcy, robotnicy fizyczni itd.),

– kto nie spożywa codziennie niezbędnych elementów z siedmiu grup produktów żywieniowych,

– kto chciałby wykorzystać zalety produktu wypracowanego dla człowieka XXI wieku.

Dawkowanie

Ten smakowity produkt jest łatwy w użyciu – raz lub dwa razy dziennie należy ssać porcję jednej łyżki, najlepiej przed posiłkiem.

Zamawianie Koncentratów flawonoidów
Zainteresowanych zakupem koncentratów z bioflawonoidów prosimy o kontakt

 


Składniki koncentratów bioflawonidów:
Składniki koncentratów dla dorosłych i dla dzieci